Logo

Dom na sprzedaż, 87,00 m², oferta nr 6838/2089/ODS

582 900 zł

6 700 zł /m²

Rata 2 727 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Wiązownica, Radawska

Dom 87,00 m², oferta nr , 6838/2089/ODS, Wiązownica, Radawska
6838/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6838/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6838/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6838/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6838/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 87 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,00 m²

Powierzchnia działki:

274,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?