Logo

Dom na sprzedaż, 183,00 m², oferta nr 836199

590 000 zł

3 224 zł /m²

Rata 2 760 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom na sprzedaż 183 m², Mokra

Mokra

Dom 183,00 m², oferta nr , 836199, Mokra
836199 - zdjęcie nr 0
836199 - zdjęcie nr 1
836199 - zdjęcie nr 2
836199 - zdjęcie nr 3
836199 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 183 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

183,00 m²

Powierzchnia działki:

1 100,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?