Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Iwonicz

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
5 556 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom 160,00 m², Iwonicz, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom 160,00 m², Iwonicz

    Przedstawiam ofertę wyjątkowego domu w malowniczej miejscowości Iwonicz. Dom o powierzchni użytkowej 126,8 m², posiada 2 kondygnacje: przestronny parter oraz komfortowe piętro. W skład pomieszczeń wchodzą: Parter: Przestronny salon z wyjściem na taras, pokój, nowoczesna kuchnia, łazienka, osobne WC,...

    więcej »

    Metrohouse

    889 000 zł

    Iwonicz

    6 pok.

    160,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 160 do 160 m² od 6 do 6 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • pozostałe domy (1 oferta)

Iwonicz - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 160,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 889 000 zł.