Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Granice, Teresin

Średnia cena m² domu na sprzedaż Teresin wynosi 
5 684 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 190,00 m², Granice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 190,00 m², Granice

    Kontakt telefoniczny: 509096694 ✨ Dom wolnostojący w spokojnej okolicy | Granice, gm. Teresin ✨ Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, położony na działce 1000 m² w cichej i zielonej części miejscowości Granice. Lokalizacja: Szkoła podstawowa – 400 m, sklep i przystanek autobusowy (Sochaczew–Wa...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    1 080 000 zł

    Granice

    4 pok.

    190,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama

Domy na sprzedaż Teresin

Teresin w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości Teresin oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 190 do 190 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Granice, Teresin - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu Teresin?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż Teresin wynosi obecnie 190,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż Teresin?

Średnia cena domu na sprzedaż Teresin wynosi obecnie 1 080 000 zł.