Logo

Dom na sprzedaż, 285,00 m², oferta nr SDHASA381

995 000 zł

3 491 zł /m²

Rata 4 655 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty Metrohouse

Sochaczew, Mostowa

Dom 285,00 m², oferta nr , SDHASA381, Sochaczew, Mostowa
SDHASA381 - zdjęcie nr 0
SDHASA381 - zdjęcie nr 1
SDHASA381 - zdjęcie nr 2
SDHASA381 - zdjęcie nr 3
SDHASA381 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 285 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

6 pokoi

Powierzchnia:

285,00 m²

Powierzchnia działki:

1 700,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

1979

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?