Logo

Dom na sprzedaż, 91,93 m², oferta nr 6086/2089/ODS

815 000 zł

8 865 zł /m²

Rata 3 813 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty homfi

Teresin, Nadrzeczna

Dom 91,93 m², oferta nr , 6086/2089/ODS, Teresin, Nadrzeczna
6086/2089/ODS - zdjęcie nr 0
6086/2089/ODS - zdjęcie nr 1
6086/2089/ODS - zdjęcie nr 2
6086/2089/ODS - zdjęcie nr 3
6086/2089/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 91.93 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,93 m²

Powierzchnia działki:

922,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2008

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?