Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Frydrychowice

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
7 122 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 98,00 m², Frydrychowice, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 98,00 m², Frydrychowice

    OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI Zamiast mieszkania – własny dom z ogrodem! Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 97,42 m², usytuowany na 9-arowej działce w spokojnej i dobrze nasłonecznionej lokalizacji. Dom został bardzo dobrze ustawiony względem stron świata, dzięki c...

    więcej »

    Oferta bezpośrednia

    698 000 zł

    Frydrychowice

    4 pok.

    98,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 98 do 98 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (1 oferta)

Frydrychowice - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 98,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 698 000 zł.