Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Brzydowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż wynosi 
1 010 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Dom bliźniak 138,65 m², Brzydowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom bliźniak 138,65 m², Brzydowo

    Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliźniaczej położonego w cichej okolicy, 9 km do centrum Ostródy i wjazdu na S7. Nieruchomość podzielona na 2 lokale z których każdy składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki. Możliwość połączenia w jeden lokal i dodatkowo adaptacji poddasza. Dom wymaga generalnego rem...

    więcej »

    Metrohouse

    140 000 zł

    Brzydowo

    4 pok.

    138,65 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Domy na sprzedaż

W Polsce w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 1 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości W Polsce oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 139 do 139 m² od 4 do 4 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy bliźniaki (1 oferta)

Brzydowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż wynosi obecnie 138,65 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż?

Średnia cena domu na sprzedaż wynosi obecnie 140 000 zł.