zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Soho Development S.A.

Soho Development to deweloper mieszkaniowy z Warszawy. Nasza oferta obejmuje nowe mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa

Opis firmy - Soho Development

Soho Development została powołana w 2006 roku. Należy do Black Lion Fund S.A., funduszu inwestycyjnego notowanego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Soho Development mieści się na Pradze Południe na terenie dawnego Kamionka, jednej z najstarszych dzielnic po prawej stronie Wisły, gdzie historia miesza się co krok z unikalną dawką soczystej zieleni. Założeniem spółki jest powołanie do życia warszawskiego odpowiednika nowojorskiego SOHO. Wśród opuszczonych fabryk przy ul. Mińskiej wyrosło centrum kulturalne, rozrywkowe i biznesowe, uważane za wzorcowy przykład rewitalizacji architektury postindustrialnej.

W przestrzeni, której nie chce się opuszczać pracując, warto również zamieszkać, dlatego też Spółka rozpoczęła realizację pierwszego budynku mieszkalnego Rebel One, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i został sprzedany w całości na początkowym etapie budowy. Kolejnym projektem wprowadzonym do realizacji jest Kamion Cross, budynek w którym kreatywne założenie architektoniczne odpowiada najlepiej idei projektu Soho.

Soho Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

3 oferty

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 342 osoby