zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SBM Merkury

Warszawa, AL.KEN 24
pokaż numer telefonu
Oferty:
1 inwestycja

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Spółdzielnia "MERKURY" istnieje od 1990 roku jako spółdzielnia inwestycyjna, a od 1994 roku jako Spółdzielnia inwestycyjno - eksploatacyjna.

Wybudowaliśmy ok. 1600 lokali w 18 inwestycjach oraz 2 osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ostatnio zrealizowane inwestycje to Wrzeciono 47B w dzielnicy Bielany (33 lokale), Dembego 8A w dzielnicy Ursynów (47 lokali) oraz Handlowa 34, Szczepanika 1 i 1 A w dzielnicy Targówek (124 lokale).

Spółdzielnia sprawuje obecnie zarząd powierzony na 16 osiedlach mieszkaniowych w których lokale zajmowane są na zasadzie prawa odrębnej własności lub spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Łączna powierzchnia użytkowa zarządzanych budynków wynosi ponad 93 000 m².

Zespoły mieszkaniowe wybudowane przez Spółdzielnię „MERKURY” uzyskiwały wyróżnienia i nagrody w konkursach architektonicznych (Piotra Skargi, KEN 21, Zaruby). Mimo wysokiego poziomu świadczonych usług mieszkaniowych opłaty eksploatacyjne kształtują się na przyzwoitym poziomie.

Przy realizacji inwestycji współpracujemy z wysokiej klasy fachowcami w zakresie projektowania jak i realizacji budynków. W przypadku inwestycji „Rodzinny Mokotów” przy Al. Sikorskiego 7 dokumentację projektową opracowało wielokrotnie wyróżniane biuro projektowe ARE, natomiast za realizację inwestycji odpowiedzialna jest firma F.B.I. Tasbud S.A., realizująca inwestycje mieszkaniowe oraz użytkowe w Polsce, jak i za granicą.
Pokaz pełny opis

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 1 ofert

Miasta:
Wszystkie Warszawa
Wybrane filtry:

Tu nas znajdziesz

Biuro Sprzedaży Rodzinny Mokotów
Warszawa, AL.KEN 24

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę