zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Perfect-House

Perfect-House to nowoczesna agencja obsługująca nieruchomości lokalowe na terenie Warszawy w zakresie sprzedaży i wynajmu. Nasz zespół tworzą  licencjonowani pośrednicy  z wieloletnim...
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Warszawa

Opis firmy - Perfect-House

Perfect-House to nowoczesna agencja obsługująca nieruchomości lokalowe na terenie Warszawy w zakresie sprzedaży i wynajmu.

Nasz zespół tworzą  licencjonowani pośrednicy  z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości, co stanowi dla Państwa gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi.

Jako priorytet stawiamy sobie bezpieczeństwo transakcji, profesjonalną obsługę klientów oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

Wiedza merytoryczna jak również praktyczna w zakresie ekonomii, prawa i marketingu oraz doświadczenie zawodowe pozwala nam na zagwarantowanie Państwu obsługi ponad standardy istniejące na rynku nieruchomości.
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 11534 osoby