zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Erigo Development Sp z o.o.

PBG Erigo to firma deweloperska zajmująca się budową projektów mieszkaniowych na terenie dużych aglomeracji w Polsce. Poznaj ofertę mieszkań na sprzedaż.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Poznań

Opis firmy - Erigo Development

Początki działalności firmy sięgają 2007 roku, kiedy utworzona zostałaspółka PBG DOM, odpowiadająca za realizację projektów w obszarze inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
 
Sukces dotychczasowych realizacji i ekspansywna polityka inwestycyjna sprawiły,że w 2011 roku podjęto decyzję o  wyodrębnieniu dwóch wyspecjalizowanych obszarów, realizujących działania na rynku nieruchomości. Od tego momentu spółka PBG DOM pełni rolę banku nieruchomości, natomiast spółka PBG Erigo przejęła obowiązki związane z przygotowaniem, realizacją i sprzedażą projektów inwestycyjnych w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, hotelowych i biurowych.
 
Spółka realizuje swoją działalność  na terenie dużych aglomeracji w Polsce, m.in. w Gdańsku, gdzie powstał pierwszy etap osiedla Dolina Potęgowska (kompleksu mieszkaniowego zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się zachodniej dzielnicy Gdańska). W Poznaniu do tej pory oddano do użytku osiedle Złotowska51 i Quadro House, oba zlokalizowane w dzielnicy Grunwald.Obecnie w stolicy Wielkopolski trwa budowa osiedla Ecoria przy ul. Karpia. PBG Erigo jest także właścicielem najnowocześniejszego biurowca najwyższej klasy A w Poznaniu  - Skalar Office Center.
 
Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć funkcjonalne i komfortowe przestrzenie do życia, pracy i odpoczynku.
 
Dla zapewnienia wysokiego poziomu realizacji inwestycji oraz obsługi klientów, do każdego projektu powoływana jest osobna spółka celowa. Odrębny podmiot realizujący daną inwestycję, daje naszym klientom pewność, że pieniądze które wpłacają na poczet zakupu lokalu, będą przeznaczane tylko na tę, konkretną inwestycję. Pozostałe projekty całej Grupy nie mają wpływu na realizację budynku, a Spółka nie jest obciążona innymi zobowiązaniami.
 
Nasze realizacje wyróżniają się wysoką jakością wykonania, osiąganą przy użyciu najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii. Nad sprawnym przebiegiem naszych inwestycji czuwa doświadczony personel, w tym również autorzy projektów, co daje gwarancję dostarczenia klientowi mieszkań wykonanych w odpowiednim standardzie i jakości.

Erigo Development - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

5 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11 975 osób