zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

PATRON Zarządzanie Nieruchomościami

Firma PATRON świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami, oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w szczególności pośrednictwa w: wynajmie, najmie nieruchomości...
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, domy, mieszkania
  • Bolesławiec
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Małgorzata Brożek - PATRON Zarządzanie Nieruchomościami

Małgorzata Brożek

pokaż numer

Opis firmy - PATRON Zarządzanie Nieruchomościami

Firma PATRON świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami, oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w szczególności pośrednictwa w: wynajmie, najmie nieruchomości,  sprzedaży, kupnie oraz zamianie nieruchomości.

W swoich działaniach przestrzegamy zasad zawartych w Kodeksie Etyki Zawodowej, Standardach Zawodowych Zarządców Nieruchomości i Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a przede wszystkim kierujemy się zasadą ochrony interesów naszych Klientów, oraz odpowiedzialnością za wykonywaną pracę – posiadamy ubezpieczenie OC od czynności Zarządcy i Pośrednika.

Jesteśmy członkami DOLNOŚLĄSKIEGO STOWARZYSZENIA POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI I ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI co najlepiej świadczy o rzetelności i profesjonalizmie naszych usług.

Należymy do  POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.  
Posiadamy licencje zawodowe  z zakresu Zarządzania Nieruchomościami nr 27213 oraz Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami nr 22074.

Nasza oferta

44 oferty

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Mieszkanie dwupokojowe 47,00 m², Świętoszów, Husarska, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
132 000 zł
Dom 220,00 m², Kruszyn, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
660 000 zł