Logo

Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami
Beta Projekt - domy na sprzedaż

1 050 000 – 1 290 000 zł

9 276 – 9 926 zł /m²

Falenty Nowe, ul. Droga Hrabska 4G

Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami - zdjęcie nr 1
Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami - zdjęcie nr 2
Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami - zdjęcie nr 3
Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami - zdjęcie nr 4
Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami - zdjęcie nr 5
7
Lokalizacja inwestycji Dzielnica Hrabska - etap V - domy z garażami
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pok.

Powierzchnia:

113,20 – 129,96 m²

Powierzchnia działki:

125,00 - 235,00 m²

Typ domu:

dom

Termin oddania:

III kwartał 2027

Inne inwestycje oferenta

Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę