zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Park Projects sp. z o.o.

Park Projects sp. z o.o. to firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości w Warszawie. Nasze doświadczenie w działalności deweloperskiej jest gwarancją powodzenia w sprawnej realizacji projektów mieszkaniowych w sposób profesjonalny. Zobacz naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Warszawa
Kontakt

Opis firmy - Park Projects

Park Projects Group jest częścią międzynarodowej organizacji, która działa na polskim rynku od 1999 roku. Koncentrujemy się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielomieszkaniowe zespoły apartamentowe, obiekty biurowo-usługowe czy też centra medyczne. 

Realizujemy swoje projekty począwszy od pierwszego szkicu, poprzez nadzór nad pracami wykonawczymi, profesjonalne zarządzanie, aż po facility management.

Swoją uwagę skupiamy na ciekawych projektach, nowoczesnej i ekologicznej architekturze oraz funkcjonalności projektowanej przestrzeni. Naszym założeniem jest spełnianie indywidualnych oczekiwań Klientów będące efektem szczegółowej analizy ich potrzeb. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane.

Dzięki wysokim wymaganiom, jakie firma stawia sobie i swoim kontrahentom wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Grupa jest zaangażowana w proces nabywania nieruchomości gruntowych i budynkowych w najlepszych lokalizacjach Warszawy, realizowania projektów deweloperskich oraz medycznych.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry: