zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

OSA Nieruchomości

OSA Nieruchomości to agencja działająca na terenie Wielkopolski. Pośredniczy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości.
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, domy, lokale użytkowe
  • Mosina
Kontakt

Nasi pośrednicy nieruchomości

Agnieszka Tyczka - OSA Nieruchomości

Agnieszka Tyczka

pokaż numer
Barbara Kaczmarek - OSA Nieruchomości

Barbara Kaczmarek

pokaż numer
Ewelina Kryszak - OSA Nieruchomości

Ewelina Kryszak

pokaż numer
Magdalena Kuleta - OSA Nieruchomości

Magdalena Kuleta

pokaż numer
Paulina Szypura - OSA Nieruchomości

Paulina Szypura

pokaż numer
Sławomira Burdzy - OSA Nieruchomości

Sławomira Burdzy

pokaż numer

Opis firmy - OSA Nieruchomości

OSA Nieruchomości to lokalne biuro nieruchomości, prowadzące działalność głównie na terenie Wielkopolski. Wybór obszaru naszego działania jest świadomy i celowy, a u jego podstaw leży idea: pracujemy w Wielkopolsce, w miejscu z którym jesteśmy związani rodzinnie i emocjonalnie od wielu lat. Tu mieszkamy, podobnie jak nasi najbliżsi, przyjaciele i znajomi. Dzięki temu jest nam dobrze znane otoczenie, w tym znajdujące się w okolicy domy i posiadłości. Historię większości budynków, terenów i lokalizacji znamy osobiście.

Zespół OSA Nieruchomości to bardzo dobrze wykształceni specjaliści. Wielu z nich to absolwenci takich uczelni jak m.in. Politechnika Poznańska, Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Podczas całej transakcji z naszej strony zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę.

W swojej pracy korzystamy z najnowszych technologii – oferty Państwa nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży, przedstawiamy w formie prezentacji filmowej, profesjonalnej dokumentacji fotograficznej, szczegółowych rzutów pomieszczeń. Korzystamy z usług tylko sprawdzonych fachowców: geodetów, notariuszy, architektów, specjalistów od wyceny, rzeczoznawców, dekoratorów wnętrz.

Specjalizujemy się w home staging – usłudze mającej na celu podniesienie wartości nieruchomości, zarówno dla sprzedającego, jak i dla kupującego.

Nasza oferta

85 ofert

Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Działka 1 500,00 m², Pyzdry, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
90 000 zł
Działka 1 000,00 m², Zagórów, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
65 000 zł
Dom 150,00 m², Pyzdry, Farna, Wynajem Oferta szczegóły link
nowość
1 800 zł
Dom 80,00 m², Wrąbczynek, Sprzedaż Oferta szczegóły link
nowość
895 000 zł