Logo

Obiekt na sprzedaż, 67,44 m², oferta nr CPI-BS-1469-3

883 945 zł

13 107 zł /m²

Rata 4 136 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Obiekt z oferty Capital Invest

Warszawa

Obiekt 67,44 m², oferta nr , CPI-BS-1469-3, Warszawa
CPI-BS-1469-3 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

13 107 zł

Powierzchnia:

67,44 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą