Logo

Nowe mieszkanie, 62,56 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 5J.98

697 482 zł

11 149 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 263 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana

3 pokoje, mieszkanie 62,56 m², parter, oferta nr 5J.98, Zielone Zamienie XI, Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 0
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 1
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 2
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 3
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.56 m², 5J.98
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,56 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (137,30 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę