Logo

Nowe mieszkanie, 66,54 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 6J.144

721 494 zł

10 843 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana

3 pokoje, mieszkanie 66,54 m², piętro 3, oferta nr 6J.144, Zielone Zamienie XI, Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 0
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 1
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 2
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 3
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.54 m², 6J.144
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,54 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,19 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę