+24
Nowe mieszkanie, 39,50 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 3C.70
508 879 zł
12 883 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 381 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Zielone Zamienie XI
Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
39,50 m²
Piętro:
3 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,68 m
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,44 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2027
Zapytaj o ofertę