Logo

Nowe mieszkanie, 66,71 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 4J.84

709 728 zł

10 639 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 321 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana

3 pokoje, mieszkanie 66,71 m², piętro 1, oferta nr 4J.84, Zielone Zamienie XI, Zamienie, ul. Zakładowa/Herbaciana
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 0
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 1
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 2
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 3
Zielone Zamienie XI - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 66.71 m², 4J.84
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,71 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,19 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę