+11
Nowe mieszkanie, 62,16 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 44
512 820 zł
8 250 zł /m²
Rata 2 399 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Piano Park bud. H
Suwałki, Czarnoziem, ul. Witolda "Rotmistrza" Pileckiego 5A

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
62,16 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,75 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (15,34 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę