Logo

Nowe mieszkanie, 35,85 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr 64

322 650 zł

9 000 zł /m²

Rata 1 510 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Park bud. H

Suwałki, Czarnoziem, ul. Witolda "Rotmistrza" Pileckiego 5A

2 pokoje, mieszkanie 35,85 m², piętro 3, oferta nr 64, Piano Park bud. H, Suwałki, Czarnoziem, ul. Witolda "Rotmistrza" Pileckiego 5A
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 0
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 1
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 2
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 3
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 35.85 m², 64
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,85 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (6,24 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę