Logo

Nowe mieszkanie, 50,33 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 43

405 157 zł

8 050 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piano Park bud. H

Suwałki, Czarnoziem, ul. Witolda "Rotmistrza" Pileckiego 5A

3 pokoje, mieszkanie 50,33 m², piętro 1, oferta nr 43, Piano Park bud. H, Suwałki, Czarnoziem, ul. Witolda "Rotmistrza" Pileckiego 5A
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 0
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 1
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 2
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 3
Piano Park bud. H - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.33 m², 43
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,33 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,75 m

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (14,49 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę