+8
Nowe mieszkanie, 34,85 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 11
310 165 zł
8 900 zł /m²
Rata 1 451 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Piano Park bud. H
Suwałki, Czarnoziem, ul. Witolda "Rotmistrza" Pileckiego 5A

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
34,85 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,75 m
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (6,24 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę