Logo

Nowe mieszkanie, 61,18 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr C.D129

700 200 zł

11 445 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 276 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wieruszowska

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Wieruszowska 4

3 pokoje, mieszkanie 61,18 m², piętro 4, oferta nr C.D129, Wieruszowska, Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Wieruszowska 4
Wieruszowska - zdjęcie nr 0
Wieruszowska - zdjęcie nr 1
Wieruszowska - zdjęcie nr 2
Wieruszowska - zdjęcie nr 3
Wieruszowska - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.18 m², C.D129
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,18 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

Budynek C, D - gotowe do odbioru, Budynek E - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę