+3
Nowe mieszkanie, 68,38 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr E.A21
777 800 zł
11 375 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 639 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Wieruszowska
Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Wieruszowska 4

5

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
68,38 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północ (N), południe (S), wschód (E)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon
Termin oddania:
Budynek C, D - gotowe do odbioru, Budynek E - IV kwartał 2026
Zapytaj o ofertę