Logo

Nowe mieszkanie, 54,61 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr C.129

1 605 034 zł

29 391 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 510 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Towarowa Square

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa

3 pokoje, mieszkanie 54,61 m², piętro 5, oferta nr C.129, Towarowa Square, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa
Towarowa Square - zdjęcie nr 0
Towarowa Square - zdjęcie nr 1
Towarowa Square - zdjęcie nr 2
Towarowa Square - zdjęcie nr 3
Towarowa Square - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 54.61 m², C.129
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

54,61 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,84 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę