Logo

Nowe mieszkanie, 55,55 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.050

1 556 065 zł

28 012 zł /m²

Rata 7 280 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Towarowa Square

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa

2 pokoje, mieszkanie 55,55 m², piętro 2, oferta nr D.050, Towarowa Square, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa
Towarowa Square - zdjęcie nr 0
Towarowa Square - zdjęcie nr 1
Towarowa Square - zdjęcie nr 2
Towarowa Square - zdjęcie nr 3
Towarowa Square - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.55 m², D.050
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

55,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,57 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę