Logo

Nowe mieszkanie, 71,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr E.027

1 758 761 zł

24 688 zł /m²

okazyjna cena
Rata 8 229 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Towarowa Square

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa

3 pokoje, mieszkanie 71,24 m², parter, oferta nr E.027, Towarowa Square, Warszawa, Wola, Czyste, ul. Towarowa
Towarowa Square - zdjęcie nr 0
Towarowa Square - zdjęcie nr 1
Towarowa Square - zdjęcie nr 2
Towarowa Square - zdjęcie nr 3
Towarowa Square - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 71.24 m², E.027
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,43 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę