Logo

Nowe mieszkanie, 55,57 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr C31

847 109 zł

15 244 zł /m²

Rata 3 963 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Livo

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Tajemna 12

3 pokoje, mieszkanie 55,57 m², piętro 3, oferta nr C31, Livo, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Tajemna 12
Livo - zdjęcie nr 0
Livo - zdjęcie nr 1
Livo - zdjęcie nr 2
Livo - zdjęcie nr 3
Livo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 55.57 m², C31
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,57 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,02 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę