Logo

Nowe mieszkanie, 62,76 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr F23

919 120 zł

14 645 zł /m²

Rata 4 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Livo

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Tajemna 12

3 pokoje, mieszkanie 62,76 m², piętro 2, oferta nr F23, Livo, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Tajemna 12
Livo - zdjęcie nr 0
Livo - zdjęcie nr 1
Livo - zdjęcie nr 2
Livo - zdjęcie nr 3
Livo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 62.76 m², F23
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,76 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,70 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę