Logo

Nowe mieszkanie, 59,06 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B21

839 243 zł

14 210 zł /m²

Rata 3 927 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Livo

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Tajemna 12

3 pokoje, mieszkanie 59,06 m², piętro 2, oferta nr B21, Livo, Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Tajemna 12
Livo - zdjęcie nr 0
Livo - zdjęcie nr 1
Livo - zdjęcie nr 2
Livo - zdjęcie nr 3
Livo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 59.06 m², B21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,06 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (1,46 m²), balkon (5,48 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę