Logo

Nowe mieszkanie, 63,08 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr MC/G/A/2/1

990 356 zł

15 700 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 634 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern City etap G

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

3 pokoje, mieszkanie 63,08 m², piętro 2, oferta nr MC/G/A/2/1, Modern City etap G, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
Modern City etap G - zdjęcie nr 0
Modern City etap G - zdjęcie nr 1
Modern City etap G - zdjęcie nr 2
Modern City etap G - zdjęcie nr 3
Modern City etap G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 63.08 m², MC/G/A/2/1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,08 m²

Piętro:

2 piętro

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,53 m²)

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Nowe mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska, MC/G/A/2/1 | Tabelaofert.pl