Logo

Nowe mieszkanie, 33,12 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr MC/G/A/4/4

599 472 zł

18 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 805 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modern City etap G

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

1 pokój, mieszkanie 33,12 m², piętro 4, oferta nr MC/G/A/4/4, Modern City etap G, Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska
Modern City etap G - zdjęcie nr 0
Modern City etap G - zdjęcie nr 1
Modern City etap G - zdjęcie nr 2
Modern City etap G - zdjęcie nr 3
Modern City etap G - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 33.12 m², MC/G/A/4/4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

33,12 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,50 m²)

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę