Logo

Nowe mieszkanie, 64,08 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr M34

663 548 zł

10 355 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 105 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleja

Białystok, Wysoki Stoczek, ul. Studzienna 2

3 pokoje, mieszkanie 64,08 m², piętro 3, oferta nr M34, Aleja, Białystok, Wysoki Stoczek, ul. Studzienna 2
Aleja - zdjęcie nr 0
Aleja - zdjęcie nr 1
Aleja - zdjęcie nr 2
Aleja - zdjęcie nr 3
Aleja - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 64.08 m², M34
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,08 m²

Piętro:

3 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę