Logo

Nowe mieszkanie, 74,91 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M107

846 858 zł

11 305 zł /m²

Rata 3 962 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleja

Białystok, Wysoki Stoczek, ul. Studzienna 2

4 pokoje, mieszkanie 74,91 m², piętro 1, oferta nr M107, Aleja, Białystok, Wysoki Stoczek, ul. Studzienna 2
Aleja - zdjęcie nr 0
Aleja - zdjęcie nr 1
Aleja - zdjęcie nr 2
Aleja - zdjęcie nr 3
Aleja - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 74.91 m², M107
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,91 m²

Piętro:

1 piętro

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę