Logo

Nowe mieszkanie, 64,80 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 17

810 000 zł

12 500 zł /m²

Rata 3 790 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Sukiennicze

Łódź, Śródmieście, ul. Rewolucji 1905r. 59B

3 pokoje, mieszkanie 64,80 m², piętro 2, oferta nr 17, Ogrody Sukiennicze, Łódź, Śródmieście, ul. Rewolucji 1905r. 59B
SALON Z ANEKSEM27,40 m²SYPIALNIA10,20 m²SYPIALNIA10,00 m²ŁAZIENKA5,70 m²WC1,90 m²KORYTARZ9,60 m²BALKON8,20 m²
Wymiary mieszkania 64.8 m², 17
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 0
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 1
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 2
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.8 m², 17
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,80 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę