Logo

Nowe mieszkanie, 132,00 m², 5 pokoi, 6 piętro, oferta nr 67

2 376 000 zł

18 000 zł /m²

Rata 11 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Ogrody Sukiennicze

Łódź, Śródmieście, ul. Rewolucji 1905r. 59B

5 pokoi, mieszkanie 132,00 m², piętro 6, oferta nr 67, Ogrody Sukiennicze, Łódź, Śródmieście, ul. Rewolucji 1905r. 59B
SALON Z ANEKSEM47,40 m²SYPIALNIA14,40 m²SYPIALNIA12,00 m²SYPIALNIA11,90 m²SYPIALNIA11,20 m²ŁAZIENKA6,40 m²ŁAZIENKA5,00 m²WC1,90 m²GARDEROBA2,80 m²KORYTARZ15,80 m²PRALNIA3,20 m²BALKON28,00 m²TARAS46,90 m²
Wymiary mieszkania 132 m², 67
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 0
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 1
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 2
Ogrody Sukiennicze - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 132 m², 67
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

132,00 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,78 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (28,00 m²), taras (46,90 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę