Logo

Nowe mieszkanie, 80,66 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr C-80

1 060 030 zł

13 142 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 960 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przewóz 4

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 4

SALON Z ANEKSEM35,79 m²SYPIALNIA13,40 m²SYPIALNIA9,71 m²ŁAZIENKA5,46 m²WC2,14 m²KORYTARZ11,12 m²LOGGIA6,80 m²
Wymiary mieszkania 80.66 m², C-80
Wirtualna makieta 3D mieszkania 80.66 m², C-80
C-79C-81C-80C-90C-91C-92C-95C-93C-94C-110C-111C-109C-112C-113C-114
Plan piętra
Przewóz 4 - zdjęcie nr 0
Przewóz 4 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 80.66 m², C-80
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

80,66 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,57 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,80 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę