Logo

Nowe mieszkanie, 80,79 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C-77

1 099 960 zł

13 615 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 146 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Przewóz 4

Kraków, Podgórze, Płaszów, ul. Przewóz 4

SALON Z ANEKSEM35,84 m²SYPIALNIA13,33 m²SYPIALNIA9,72 m²ŁAZIENKA5,51 m²WC2,13 m²KORYTARZ11,15 m²OGRÓDEK35,09 m²
Wymiary mieszkania 80.79 m², C-77
Wirtualna makieta 3D mieszkania 80.79 m², C-77
C-89C-76C-78C-77C-88
Plan piętra
Przewóz 4 - zdjęcie nr 0
Przewóz 4 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 80.79 m², C-77
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

80,79 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,10 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (35,09 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę