Logo

Nowe mieszkanie, 57,22 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr F11

510 000 zł

8 913 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 386 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Białystok, Zawady, ul. Produkcyjna

3 pokoje, mieszkanie 57,22 m², piętro 1, oferta nr F11, Symfonia Życia etap II, Białystok, Zawady, ul. Produkcyjna
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 0
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 1
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 2
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 3
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 57.22 m², F11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,22 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,04 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę