+34
Nowe mieszkanie, 46,93 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr F13
435 000 zł
9 269 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 035 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Symfonia Życia etap II
Białystok, Zawady, ul. Produkcyjna

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
46,93 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,04 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę