Logo

Nowe mieszkanie, 39,46 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr F9

397 000 zł

10 061 zł /m²

Rata 1 857 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Białystok, Zawady, ul. Produkcyjna

2 pokoje, mieszkanie 39,46 m², piętro 1, oferta nr F9, Symfonia Życia etap II, Białystok, Zawady, ul. Produkcyjna
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 0
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 1
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 2
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 3
Symfonia Życia etap II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.46 m², F9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,46 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,04 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę