+41
Nowe mieszkanie, 37,52 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr I14
385 000 zł
10 261 zł /m²
Rata 1 801 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Symfonia Życia etap II
Białystok, Zawady, ul. Produkcyjna

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
37,52 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,04 m²)
Termin oddania:
II kwartał 2028
Zapytaj o ofertę