Logo

Nowe mieszkanie, 66,96 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B3/13

897 264 zł

13 400 zł /m²

Rata 4 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Śródmieście, ul. Północna 22/24

3 pokoje, mieszkanie 66,96 m², piętro 3, oferta nr B3/13, Apartamenty Północna, Lublin, Śródmieście, Śródmieście, ul. Północna 22/24
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 0
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 66.96 m², B3/13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,96 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,42 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę