Logo

Nowe mieszkanie, 47,13 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2/15

617 403 zł

13 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 889 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Śródmieście, ul. Północna 22/24

2 pokoje, mieszkanie 47,13 m², piętro 2, oferta nr B2/15, Apartamenty Północna, Lublin, Śródmieście, Śródmieście, ul. Północna 22/24
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 0
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 47.13 m², B2/15
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,13 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,88 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę