Logo

Nowe mieszkanie, 62,08 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B2/10

800 832 zł

12 900 zł /m²

Rata 3 747 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Śródmieście, ul. Północna 22/24

3 pokoje, mieszkanie 62,08 m², piętro 2, oferta nr B2/10, Apartamenty Północna, Lublin, Śródmieście, Śródmieście, ul. Północna 22/24
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 0
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 62.08 m², B2/10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,08 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (11,93 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę