Logo

Nowe mieszkanie, 74,67 m², 3 pokoje, parter, oferta nr B3/3

933 375 zł

12 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 367 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Śródmieście, ul. Północna 22/24

3 pokoje, mieszkanie 74,67 m², parter, oferta nr B3/3, Apartamenty Północna, Lublin, Śródmieście, Śródmieście, ul. Północna 22/24
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 0
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 74.67 m², B3/3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,67 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (59,48 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę