Logo

Nowe mieszkanie, 63,63 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B3/12

852 642 zł

13 400 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Śródmieście, ul. Północna 22/24

3 pokoje, mieszkanie 63,63 m², piętro 3, oferta nr B3/12, Apartamenty Północna, Lublin, Śródmieście, Śródmieście, ul. Północna 22/24
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 0
Apartamenty Północna - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 63.63 m², B3/12
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

63,63 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,46 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę